• Spotkanie z podróżnikiem z grupy TRZASK - Indie
          • Spotkanie z podróżnikiem z grupy TRZASK - Indie

          • 12 kwietnia gościliśmy w szkole podróżnika - przedstawiciela grupy TRZASK.

            Tym razem pan Maciej Kras zabrał nas w podróż do Indii. Poznaliśmy dwa oblicza tego państwa. Jedno to piękne, egzotyczne krajobrazy, wspaniałe zabytki, pałace i świątynie. Drugie oblicze to dzielnice nędzy ludzi głodnych, koczujących na brudnych ulicach. Sprzątaniem zaśmieconych ulic zajmują się świnie, które wśród odpadów i śmieci poszukują resztek jedzenia.

            Piękna część Indii to pomnik miłości Taj Mahal z białego marmuru wzniesione przez Szahdżahana na pamiątkę żony, która zmarła młodo rodząc czternaste dziecko. Również Pałac Wiatrów w Jaipurze oraz Złota Świątynia Sikhów w Amritsarze.

            Dowiedzieliśmy się, że rzeczywistość otaczająca Hindusów kreowana jest przede wszystkim przez religię oraz różne obyczaje i wierzenia. Nieodłącznym elementem hinduskiej wiary są święte krowy, które można zauważyć swobodnie poruszające się po ulicach miast. Do zwierząt świętych należą też szczury, które w świątyni Karni Maty w Deśnok otoczone są przez kapłanów szczególną opieką. Kapłani traktują ich po królewsku, karmią te gryzonie mlekiem i dbają o ich wytworny byt. Hindusi pielgrzymując do tej świątyni przynoszą dary jej mieszkańcom, a jest ich około 20 tysięcy. Do świątyni wejść można tylko boso, a kto nadepnie na szczura, musi ufundować figurkę szczura ze złota. Poznaliśmy także wiele ciekawostek dotyczących kuchni i ubioru Hindusów.
             

            Spotkanie z podróżnikiem było wspaniałą lekcją wiedzy o Indiach, o życiu ludzi o odmiennej kulturze i religii.

             H. Muroń

        • Spotkanie przedświąteczne
          • Spotkanie przedświąteczne

          • Święta Wielkanocne to najstarsze i najważniejsze święta chrześcijańskie upamiętniajace Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.
            Zgodnie z tradycją 27 marca społecznośc szkolna obejrzała wzruszający program artystyczny pod tytułem " Wesoły nam dzień dziś nastał", który został przygotowany przez uczniów klasy VI pod kierunkiem księdza katechety Piotra Leji, p. Anety Kruczek-Kosiby i Leszka Konrada.
            Przedstawienie wprowadziło nas w podniosły i refleksyjny nastrój Świąt Wielkiej Nocy. Atmosferę całości wytworzyli młodzi aktorzy odgrywając walkę dobra ze złem, ich stroje,
            rekwizyty oraz pieśni śpiewane przez wszystkich zgromadzonych na sali. 
            Po części artystycznej p. dyrektor Małgorzata Lorenc złożyła uczniom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły życzenia świąteczne oraz przypomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas dni wolnych od nauki.

            H. Muroń

        • PIERWSZY  DZIEŃ  WIOSNY
          • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

          • Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny był bardzo radosny. Tego dnia w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji powitania wiosny pod hasłem „WIOSNA BOGATA W TALENTY”. Wielkim wydarzeniem tego wyjątkowego dnia był konkurs „MAM TALENT !”, w którym wzięło udział wielu chętnych uczestników. Uczniowie z klas I-VII prezentowali swoje talenty wokalne, taneczne oraz muzyczne. Mimo lekkiej tremy wszyscy wykonawcy spisali się świetnie przed liczną publicznością, wykazując nieprzeciętny talent. Jury miało nie mały problem z wyborem zwycięzców.  Koniec końców pierwsze miejsce w kategorii  kl.I-III otrzymali: Wiktoria Piątkowska, Mateusz Mazur z klasy I, którzy zachwycili nas swoim głosem. Pierwsze miejsce przypadło również dziewczynkom z klasy II, w składzie: Jagoda Zajdel, Emilka Skwara oraz Ala Rozenbeiger, które zaczarowały nas swoim tańcem. Miejsce drugie zajęły: Daria Haznar i Emilka Kozioł z klasy I, prezentując znakomity układ taneczny, oraz Faustynka Pobuta, która fenomenalnie wyrecytowała wiersz pt. „Na straganie”. Trzecie miejsce przypadło uczennicom klasy II Zosi Szewczyk i Natalce Kozioł, które zachwyciły jury układem tanecznym. W kategorii II, kl.IV zwyciężczynią została Łucja Pobuta z klasy IV b. Łucja zaprezentowała swój talent muzyczny- grę na flecie. Na drugim miejscu z niewielką różnicą w głosach uplasowali się Julia Ryglewicz prezentująca swój talent plastyczny oraz Kuba Krupski, który zdobył serca jury grą na keyboardzie. Trzecie miejsce przypadło Kubie Jurczakowi, który recytował wiersz oraz Milence Frydrych prezentującą akrobacje gimnastyczne. W trzeciej kategorii  kl.V-VII pierwsze miejsce zdobyły dziewczynki z klasy VII: Ola Mazur, Patrycja Niemczyk, Ania Cymerman, Kasia Czekańska oraz Julia Shimanek, prezentujące układ taneczny, który pokazał w jak dobrej formie fizycznej są nasze koleżanki. Maciej Wójtowicz, który w zaskakująco krótkim czasie tj. 3min37s. ułożył cztery kostki Rubika zajął II miejsce, natomiast uczennica klasy V Ada Walaszczyk, która oczarowała widownię przepięknym wykonaniem angielskiej ballady zdobyła III miejsce. Tego dnia wszyscy uczestnicy mieli swoje „5 minut” na scenie. Konkurs ten pokazał nam ilu utalentowanych uczniów jest w naszej szkole. Wszyscy uczestnicy dostali gromkie brawa. Biorąc pod uwagę fakt, że przygotowanie się do tego konkursu było nie lada wyzwaniem, jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy talentu i odwagi!

            M.Mielniczek

        • Pasowanie na czytelnika w SP w Widaczu i SP Targowiskach
          • Pasowanie na czytelnika w SP w Widaczu i SP Targowiskach

          •  

            Uczniowie klas I w dniach 28 II i 15 III byli pasowani na czytelnika. Uroczystość pasowania poprzedziła krótka część artystyczna pt. „W krainie książek” , którą przygotowali uczniowie klasy IV b. W trakcie uroczystości uczniowie zapoznali się z regulaminem biblioteki i zasadami jak należy traktować książki.

             

            Uczniowie potrafią wymienić korzyści płynące z czytania książek. Wiedzą też, ze biblioteka jest miejscem radosnym i bezpiecznym gdzie są mile widziani.

             

            Dorota Bogaczyk

             

        •  Przedstawiciele OTOZ Animals w naszej szkole
          • Przedstawiciele OTOZ Animals w naszej szkole

          • Od października do końca lutego trwała w naszej szkole zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Krośnie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i ich dobrym serduszkom udało się nam zebrać całkiem sporą ilość karmy, misek, starych kocyków i ręczników. W poniedziałek 5 marca przyjechali do nas wolontariusze- przedstawiciele OTOZ Animals w Krośnie w towarzystwie dwóch piesków Łajki oraz Miki. Uczniowie mogli dowiedzieć się, jak postępować w kontaktach z tymi zwierzętami, a także zapoznać się ze specyfiką pracy w schronisku. Wolontariusze zachęcali do zaadoptowania pieska ze schroniska, prezentowali umiejętności przywiezionych ze sobą piesków. Na koniec wolontariusze podziękowali za zebranie karmy i zabrali dary uczniów dla potrzebujących zwierząt. Serdecznie dziękuję najmłodszym świetlikom za pomoc przy pakowaniu zebranej karmy ;-)

                                                                                                                                                                         M.Mielniczek

          • Wyjazd na spektakl teatralny „Chłopcy z Placu Broni”

          • 26 lutego 2018 r. uczniowie kl. V-VII uczestniczyli w przedstawieniu pt. „Chłopcy z Placu Broni”. Spektakl był wystawiony w RCKP w Krośnie.

            Teatr Współczesny w Krakowie przedstawił poruszającą historię o magii dzieciństwa, sile marzeń i drodze ku dorosłości. Kanwę scenicznej interpretacji kultowej powieści Ferenca Molnára stanowił spór o tytułowy plac. Poznaliśmy perypetie grupy chłopców walczących po obu stronach barykady. Kluczowym wątkiem teatralnej adaptacji była postać Erna Nemeczka, chłopca, który w obronie własnych przekonań poświęcił życie.

            Stylowe kostiumy, realistyczna scenografia (wzbogacona ruchem i ekspresją świateł)
            i autorskie piosenki przeniosły widza na ulice dawnego Budapesztu, uruchamiając jego wyobraźnię i czyniąc to spotkanie niezapomnianym…

            Uczniowie naszej szkoły z uwagą obejrzeli przedstawienie. Mamy nadzieję, że takie wartości, jak odwaga, przyjaźń, lojalność, honor, patriotyzm, będą dla nich tak samo ważne jak dla bohaterów sztuki.

            Wycieczkę zorganizowała pani K. Sidor, opiekunami byli: p. Aneta Kruczek –Kosiba
            i p. Marcin Tereszkiewicz.

                                                                                                                                             K. Sidor

        • Spektakl „Kuba i Buba czyli savoir – vivre dla dzieci”
          • Spektakl „Kuba i Buba czyli savoir – vivre dla dzieci”

          •  

            "CO TO JEST SAVOIR-VIVRE?...

            Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachwuje się w różnych sytuacjach.

            Hm..., a kto to właściwie jest ten dobrze wychowany człowiek?

            Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście"

            Grzegorz Kasdepke
             

            26 lutego klasy nauczania początkowego i zerówka wybrały się do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie na spektakl pt. „Kuba i Buba czyli savoir-vivre dla dzieci” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie.
            Przedstawienie  zrobiło na dzieciach duże wrażenie, chociaż zachowania bliźniaków Kuby i Buby były im wcześniej znane z lektury G. Kasdepki.

            Poza ciekawą akcją i dużą ilością humoru podziwialiśmy również piękne efekty specjalne. Na ścianach i suficie sali pojawiały się generowane przez lasery wspaniałe ruchome wzory.

            W  trakcie przedstawienia dzieci  poznały i przypomniały sobie wiele zasad savoir - vivre; między innymi, że należy z szacunkiem odnosić się do osób starszych, że to starszy wyciąga rękę do młodszego, a zamiast się kłócić wystarczy użyć czarodziejskich słów:  przepraszam, dziękuję i proszę.

            Miejmy nadzieję, że wiedza o tym jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach zostanie dobrze przez wszystkich zapamiętana.

            H. Muroń

        • Spotkanie noworoczne w Targowiskach
          • Spotkanie noworoczne w Targowiskach

          • Dnia 28 stycznia 2018 r. z inicjatywy Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Targowiskach już po raz trzeci w sali Domu Ludowego odbyło się spotkanie noworoczne z udziałem lokalnej społeczności.

            Na uroczystość  przybyli m.in. sołtys wsi Targowiska Pan Aleksander Mercik wraz z małżonką, ks. proboszcz Tadeusz Dudzik i  katecheta ks. Piotr Leja, dyrektor szkoły Pani Małgorzata Lorenc wraz z gronem pedagogicznym jak również rodzice i liczni mieszkańcy naszej wsi. Zebranych gości powitał przewodniczący Rady Rodziców Pan Jacek Knurek, a  życzenia noworoczne złożyła pani dyrektor Małgorzata Lorenc.

            Głównym punktem programu było przedstawienie pt. „Królowa Śniegu” przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Adaptację jednej z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena przedstawili uczniowie klas IV – VII pod opieką Pani Katarzyny Sidor i pani Jolanty Stryczniewicz. Inscenizacja powstała dzięki warsztatom teatralnym, które były organizowane w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji realizowanego przez Gminę Miejsce Piastowe.

            Baśń „Królowa Śniegu” opowiada piękną historię o przyjaźni dwojga dzieci - Kaja i Gerdy. Pewnego dnia Kajowi wpadły do oka i w serce odłamki diabelskiego lustra, które spowodowały, że chłopiec zrobił się niegrzeczny, zły i nieczuły na piękno świata. Królowa Śniegu zabrała go do swojego lodowego pałacu na dalekiej północy. Gerda bardzo rozpaczała po zaginięciu przyjaciela i postanowiła wyruszyć na jego poszukiwanie…

            Spektakl ukazał widzom piękne przesłanie. Ogromna siła miłości pozbawiona egoizmu jest w stanie wszystko przezwyciężyć, a  prawdziwy i szczery przyjaciel nigdy nas nie opuści w potrzebie.

            Zgromadzeni z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem oglądali  spektakl. Choreografia, barwne kostiumy oraz scenografia w pełni oddały baśniową atmosferę  i zimowy charakter przedstawienia.

            Po części artystycznej na wszystkich czekał poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Spotkanie noworoczne zakończono tradycyjnym śpiewaniem kolęd z udziałem chórku szkolnego.

            Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji przedstawienia kierujemy do Pań: Doroty Bogaczyk, Beaty Kielar, Teresy Frydrych i Pana Dariusza Swatka.

             

            tekst Katarzyna Sidor,  Edyta Mercik

                         fot. Krzysztof Kobiałka

             

             

             

             

        • Uczniowie wyróżnieni w nauce po I semestrze
          • Uczniowie wyróżnieni w nauce po I semestrze

          •  

            Kl. IV a

            Habrat Zuzanna

            Kasperkowicz Jakub

            Penar Kinga

            Sidor Dawid

            Sidor Julia

             Ryglewicz Julia

              Węgrzyn Wiktor

                                                                               

            Kl. IV b

            Boczar Anna

            Błaż Patrycja

            Kielar Milena

            Krupski Jakub

            Pobuta Łucja

            Szczambura Emilia

             

            Kl. V

            Basamania Mateusz

            Bednarz Martyna

            Knurek Karol

            Walaszczyk Adrianna

             

            Kl. VI

            Hedesz Julita

            Mercik Szymon

            Winiarska Katarzyna

        • „Świąteczne kartki - kreatywnie i z humorem”
          • „Świąteczne kartki - kreatywnie i z humorem”

          • Świąteczne kartki - kreatywnie i z humoremto nazwa projektu eTwinning, w realizację którego włączyła się nasza szkoła.

            Polska poetka, laureatka Nagrody Nobla w 1996 r. - Wisława Szymborska miała zwyczaj wysyłania przyjaciołom z okazji świąt, uroczystości, a czasem także bez okazji wykonane przez siebie kartki –wyklejanki. Na kartce przyklejała wycięte z gazet tytuły, wyrażenia, zwroty, a czasem wyklejała zdania wykorzystując powycinane pojedyncze litery, dodawała wycinane fotografie lub rysunki. Powstałe w ten sposób kartki z życzeniami cechował humor, ironia i dystans.

            60 uczniów nasze szkoły w grudniu wzięło udział w projekcie eTwinning „Świąteczne kartki-kreatywnie i z humorem”. Łącznie wzięło w nim udział
            37 szkół z całej Polski.


            Celem projektu było:
            - popularyzacja twórczości Wisławy Szymborskiej,
            - rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży,
            - zabawa słowami,
            - budowanie pozytywnych postaw wobec innych ludzi.


            Uczniowie biorący udział w projekcie tworzyli własne kartki z życzeniami  inspirując się kartkami Wisławy Szymborskiej, a zwłaszcza ich humorem, ironią i kreatywnością. Szkolny koordynator projektu dodawał opisy działań
            i zdjęcia na TwinSpace w programie eTwinning. Dzielił się materiałami
            i efektami prac. Kartki wykonane przez naszych uczniów zostały umieszczone na wystawie, na parterze.

            Projekt realizowany był pod kierunkiem  Katarzyny Sidor – nauczycielki języka polskiego.


            Czym jest eTwinning

            Program eTwinning – europejska społeczność szkolna eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy
            (i nie tylko) współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. eTwinning to również doskonalenie zawodowe nauczycieli. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę. Program zgromadził już niemal 400 tysięcy nauczycieli ze 160 tysięcy szkół, którzy łącznie pracują przy ponad 50 tysiącach różnorodnych projektów rocznie.

             

                                                                                                          K. Sidor
             

        • Pokaz historyczny
          • Pokaz historyczny

          • 9 stycznia odwiedziła naszą szkołę grupa artystyczna REKONSTRUKTO, która zaprezentowała uczniom pokaz historyczny pt. " Staropolski Sarmatyzm i Epoka Szlachecka"
            W programie żywej lekcji historii znalazły się następujące tematy: prezentacja obyczajów i kultury epoki, przegląd ekwipunku i uzbrojenia, prawo dawne i narzędzia tortur, gry i zabawy plebejskie. Można było zobaczyć kolekcję broni i rekwizytów oraz stroje. Artyści opowiadali o zapierających dech w piersiach dawnych pojedynkach. Prezentując ówczesną broń zaprosili do pojedynku uczestników spotkania.
            Pokaz historyczny bardzo się podobał, a obraz tej epoki na pewno pozostał w pamięci uczniów.

            H. Muroń

        • Akademia Dobrych Manier
          • Akademia Dobrych Manier

          • Są ludzie, którzy nie wiedzą o tym,

            że grzeczność kosztowała ludzkość

            wieki pracy

                                                              

                                                                        C. K. Norwid

            W dniach 9 i 10 stycznia odbyły się już ostatnie zajęcia z zakresu dobrych manier. Tym razem dzieci miały okazję dowiedzieć  się na temat powitania, podawania ręki, kłaniania się oraz zachowania przy stole.
            Wykłady pani Marii Bujas - Łukaszewskiej wniosły wiele nowych wiadomości i umiejętności w kulturę dobrego zachowania naszych uczniów. Pozwoliły też przypomnieć o znanych już zasadach.

            Pani Marii  oraz Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy.

            H. Muroń

        • Przedświąteczne spotkanie
          • Przedświąteczne spotkanie


          • 22 grudnia w piątek odbyło się przedświąteczne spotkanie całej społeczności szkolnej.
            Zaplanowane przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez kl. II i III nie odbyło się ze względu na epidemię ospy i dużej absencji dzieci. Mimo to, spotkanie przebiegło w uroczystej, świątecznej atmosferze. Pani Danuta Moszczyńska przypomniała historię narodzenia Jezusa, po czym nastąpiło wspólne kolędowanie.
            Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Lorenc składając zebranym świąteczne życzenia.

        • Gminny Konkurs Plastyczny
          • Gminny Konkurs Plastyczny

          • W Gminnym Konkursie Plastycznym "NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA"

            w kategorii klas IV - VII

            I miejsce zdobył Szymon Mercik - kl. VI

            III miejsce - Katarzyna Winiarska - kl. VI

            Przy ocenie prac brano pod uwagę pomysłowość, pracochłonność
            i estetykę wykonania.

            Gratulujemy uczniom!

        • Akademia Dobrych Manier
          • Akademia Dobrych Manier

          • Dobre maniery otwierają drzwi,

            których ani stanowiska ani pieniądze

            nie są w stanie otworzyć.
             

                                      Dana MayCasperson

             

            Od 12 grudnia odbywają się w naszej szkole cykliczne zajęcia edukacyjno - wychowawcze  "Akademia Dobrych Manier" przybliżające uczniom aspekty kultury dnia codziennego i sztuki savoir-vivre’u.

            Celem zajęć jest wyrabianie nawyków kulturalnego zachowania się w różnych okolicznościach oraz rozwijanie sprawności kulturalnej komunikacji. Dzięki szkoleniu uczniowie przyswajają podstawowe zasady savoir-vivre'u, uczą się reguł obowiązujących w różnych grupach i pomiędzy różnymi członkami społeczności.
            Pierwsze zajęcia dotyczyły: przedstawiania się, ukłonów i prezentacji oraz kto, kogo i jak pozdrawia, zachowania się w windzie, przedziale kolejowym i tramwaju czy autobusie. Przekazywanie kulturalnych zasad poprzedzone były historiami, które wydarzyły się w przeszłości. 
            Informacje dotyczące zachowania się w miejscach publicznych mogą okazać się przydatne w życiu codziennym.

            Zajęcia w sposób bardzo interesujący prowadzi pani Maria Bujas - Łukaszewska z Krakowa.

            H. Muroń

        • II miejsce w Konkursie Plastycznym
          • II miejsce w Konkursie Plastycznym

          •  

            12 grudnia w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej  w Krośnie odbyło się wręczenie nagród laureatom Ogólnpolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom" na szczeblu powiatowym.
            Uczeń klasy VI Szymon Mercik zajął II miejsce w swojej grupie wiekowej.
            Praca Szymona zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
            Życzymy mu dalszych sukcesów.

            Gratulujemy Szymonowi i jego opiekunowi L. Konradowi

        • Międzygminny Konkurs "Matematyczny Czar Par"
          • Międzygminny Konkurs "Matematyczny Czar Par"

          •  

             

            7 grudnia w Szkole Podstawowej w Rogach odbył sie I etap miedzygminnego konkursu "Matematyczny Czar Par". W konkursie tym naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Szymon Mercik z klasy VI i Oleksandr Malomuzhev z klasy V. Uczestnicy konkursu rozwiązywali sudoku, zadania tekstowe, krzyżówkę matematyczną, układali tangramy oraz musieli wykazać się znajomością kalendarza i zegara.

        • Andrzejki
          • Andrzejki

          • Upamiętniając zwyczaj wróżb w wigilię Św. Andrzeja, w czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Andrzejki dla całej społeczności uczniowskiej.

            W tym dniu szkolny korytarz został zamieniony w „korytarz wróżb". Uczniowie przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z kart, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

            O dobrą muzykę zadbali uczniowie kl. VI i VII. Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę. Wszyscy bawili się wesoło. W trakcie zabawy został przeprowadzony konkurs na strój andrzejkowy. Pierwsze miejsce jury przyznało Izie Malinowskiej z kl. IV, drugie ex aequo Kasi Winiarskiej i Amelce Hucie, uczennicom z kl. VI, a trzecie Asi Mazur z kl. V.


            Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić.

            K. Sidor

        • Nagłówek

        •  

          Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.

          Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,

          a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

           

          Najpiękniejszych świąt

          życzy

          Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Targowiskach.

           

          Boże Narodzenie 2022r.

        • Nagłówek

        • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

          Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.