• Najwybitniejsi uczniowie roku szkolnego 2022/2023

• 30 czerwca 2023 r. Wójt Gminy Miejsce Piastowe spotkała się z najwybitniejszymi uczniami oraz nauczycielami Gminy Miejsce Piastowe , którym pogratulowała i wręczyła dyplomy uznania i nagrody.

Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się:

Urszula Glazer - uczennica klasy I

Sukcesy: zdobycie I miejsca w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo,

zdobycie I miejsca w Międzynarodowym Turnieju Judo,

Marcel Sidor - uczeń klasy I

Sukcesy: laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bohater mojej ulubionej książki”

Hanna Kielar - uczennica klasy II

Sukcesy: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn.: „Rodzina Ulmów z Markowej – historia wypełniona dobrocią i Miłością”.

Franciszek Glazer - uczeń klasy III

Sukcesy: zdobycie II miejsca w Międzynarodowym Turnieju Judo,

zdobycie I miejsca w otwartych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo,

zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo.

Błażej Pobuta  - uczeń klasy III

Sukcesy: zdobycie III miejsca w Halowych Mistrzostwach U12  Województwa Podkarpackiego bieg na 600m.

Miłosz Szmyd - uczeń klasy V

Sukcesy: zdobycie  tytułu wicemistrza podkarpacia w kategorii 10-11 lat w tańcach latynoamerykańskich i wicemistrza w tańcach standardowych,

zdobycie I miejsca w międzynarodowym turnieju WDSF SILESIA OPEN GLIWICE w kat. 10-11 lat klasa F,

zdobycie II miejsca w międzynarodowym turnieju WDSF Kosice Open Slowacja w kat. 10-11 lat klasa F,

zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym Cicadis,

zdobycie I miejsca w Konkursie Gitarowym organizowany przez Zespół Szkół Muzycznych w Gorlicach pod patronatem profesora oświaty Mirosława Drożdżowskiego.

Nikola Nycz - uczennica klasy VI

Sukcesy: wicemistrzyni Polski Młodziczek 2023r. ( Beniaminek Girls U-13),

zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim turnieju API Zakopane 2023.

Faustyna Pobuta - uczennica klasy VII

Sukcesy: zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Grup Naborowych LDK, bieg na 300m,

zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Grup Naborowych LDK, bieg na 60m,

zdobycie II miejsca w otwartych mistrzostwach w Stalowej Woli bieg na 300m.

Bartosz Czekański

średnia ocen 5,0 oraz wzorowe zachowanie

Sukcesy: Radny Młodzieżowej Rady Gminy Miejsce Piastowe, aktywny udział w Szkolnym Kole Wolontariatu.

Zuzanna Kisilewicz

średnia ocen 5,0 oraz wzorowe

Sukcesy: asysta w poczcie sztandarowym szkoły, aktywny udział w Szkolnym Kole Wolontariatu, świadectwa z wyróżnieniem przez cały okres szkoły podstawowej.

Anna Mazur

średnia ocen 5,5 oraz wzorowe zachowanie

Sukcesy: tytuł Finalistki Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2022/2023, asysta w poczcie sztandarowym szkoły, aktywny udział
             w Szkolnym Kole Wolontariatu, świadectwa z wyróżnieniem przez cały okres szkoły podstawowe.

Daria Rymar

średnia ocen 5,44 oraz wzorowe

Sukcesy: asysta w poczcie sztandarowym szkoły, świadectwa z wyróżnieniem przez cały okres szkoły podstawowej.

Mateusz Sołtysik

średnia ocen 5,17 oraz bardzo dobre zachowanie

Sukcesy: świadectwa z wyróżnieniem przez cały okres szkoły podstawowej.

Natalia Wierdak

średnia ocen 5,22 oraz wzorowe zachowanie

Sukcesy: asysta w poczcie sztandarowym szkoły, worowe zachowanie i świadectwa z wyróżnieniem przez cały okres szkoły podstawowej.

Nagrodzeni nauczyciele

Katarzyna Daniłowicz

Sukcesy: opiekun uczennicy Anny Mazur, finalistki Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2022/2023

Ewa Czekańska